Mektory - see on mõtteviis!

Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory pakub:

  • ETTEVÕTTELE: Viime kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad, et lahendada praktilisi tootearendusprobleeme ja genereerida uusi tulevikku vaatavaid ideid.
  • TUDENGILE JA ÕPPEJÕULE: Seome teoreetilist õpet praktilisega. Aitame ette valmistada paremal tasemel ja ettevõtetega koostöökogemusi omavaid insenere.
  • ETTEVÕTLIKELE NOORTELE: Innustame üliõpilaste idufirmasid edasi liikuma. Meie ökosüsteemi kuulub nii abi ideede genereerimisest ja meeskondade moodustamisest, lõpetades toimivate start-up ettevõtete ja võimalike investorite kokku viimisega. 
  • KOOLINOORTELE: Tegeleme järelkasvuga, et näidata juba kooliõpilastele, et inseneri elukutse on huvitav ja elulähedane. Samuti suuname koolinoori ettevõtlikkusele.
  • ÜHISKONNALE: Pühendume rahvusvahelistumisele, sest ainult erinevate kultuuride, tööharjumuste, ideede ja huvitavate lahenduste kokku viimine tagab tänapäeval edu.

Tutvu broneeritavate ruumidega SIIN.

Meie keskust on kolme ja poole aasta jooksul külastanud üle 200 000 inimese ligi 116st erinevast riigist. Tule veendu oma silmaga, mida põnevat 4450m2 suurune keskus pakub.

 Tänane innovatsioon on homne traditsioon!

 


 

Mis on Mektory?

 

 
Korralda sündmus Mektorys
Teenused ettevõttele

 
TTÜ Mektory Start-up programm
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool

TTÜ Mektory SatelliidiprogrammMektory Videod


 
Mektory pildialbum 

 

 

10. oktoobril korraldas Euroopa majandus-, akadeemilise ja kultuuridiplomaatia keskus (CIDIC) Tallinna tehnikaülikoolis digiühiskonna ja suurandmete teemalise seminari. Üritus toimus koostöös CIDIC keskuse strateegiliste partneritega -  Tallinna tehnikaülikool, Tallinna ülikool, UNICA ülikoolide koostöövõrgustik ja Brüsseli ülikool Vrije Universitet Brussels. Järgmisel päeval, 11.oktoobril, leidis aset seminari teine osa Tallinna ülikoolis sotsiaalse ettevõtluse teemal.  

CIDIC seminari TTÜ programmi avas rektor Jaak Aaviksoo, millele järgnes UNICA peasekretäri Kris Dejonckheere ülevaade ülikoolide võrgustike rollist Euroopas. Tema sõnul oli võrgustike ülesehituse märksõnaks "usaldus" ning ta tõi välja, et Eesti eesistumise prioriteedid kõrghariduse valdkonnas sobituvad hästi UNICA tänaste tegevustega.

Seminaripäeva õhtul toimus pidulik CIDIC ettevõtlusauhindade üleandmine Belgia Suursaadiku vastuvõtul Park Inn Radisson hotellis. Välja kuulutati neli auhinda, millest ühe sai TTÜ Mektory-s tegutsev startup Lainergy, auhinna võttis vastu tegevjuht Nikon Vidjajev.